To niezapomniany obóz integracyjno - szkoleniowy, na którym ukażemy tajniki studiowania i życia studenckiego, abyś i Ty po przekroczeniu progu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, czuł się jak ryba w wodzie.


Gdzie ?

Chłapowo

 

W jednym z najpiękniejszych miejsc województwa Pomorskiego – Chłapowie. To jedyna okazja, aby poznać tę wioskę od strony, od której NA PEWNO jej nie znasz! Zatrzymamy się w ośrodku "ZIBI", gdzie wciąż można poczuć imprezowy klimat pozostawiony przez imprezujących studentów. Czy Ty też chcesz się wpisać w historię tego pensjonatu? Nic prostszego – wystarczy zabrać się z nami ;)

 

Kiedy?

4 - 15 września 2017

 

To idealna pora na nasza wyprawę, jednak nie myśl, że odpoczniesz po najdłuższych w życiu wakacjach – nie pozwolimy Ci na to :) W końcu musisz się wprawić przed prawdziwym studenckim życiem! ;)

 

Cena ?

549 zł

 

Cena jest zakręcona tak jak i my. To naprawdę niewiele jak na 10 dni w pełni wypełnionych atrakcjami. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia, do których zawsze będziesz chciał wrócić.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAKWATEROWANIE: 2,3,4,5 osobowe pokoje z łazienkami, w zależności od Twoich potrzeb


TRANSPORT:  Tam i z powrotem pociągiem PKP


WYŻYWIENIE: 2 smaczne posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja) w dogodnych porach


UBEZPIECZENIE: W razie gdyby kózka skakała i miała złamać nóżkę …(odpukać) zapewniamy Ci ubezpieczenie NNW

 

IMPREZY:USA - Amerykańska Domówka, Niemcy – Oktoberfest, Francja - Single Party, Tajlandia - SexChange Party, Włochy - Starożytny Rzym, Kongo - Jungle Party, Impreza niespodzianka – to od Was zależy w jakim klimacie tego wieczoru będziemy się bawić! Fluo Party, Fluo party to impreza w czasie której poczujemy się jak w klubie, będą światła UV i będzie się działo! Polska - Wiejskie Wesele.

 

ATRAKCJE: park linowy, gra miejska, plażowa olimpiada, szkolenia, basen, gry i zabawy integracyjne, Wielka Obozowa Sesja Zaliczeniowa, wizyta władz naszej Alma Mater, wycieczki...
Mało :->?

 

GADŻETY: adapciakowa koszulka, smycz i inne gadżety UE w Katowicach, przewodnik po naszej Alma Mater, obozowa gazetka "Glutek", papierowe wydanie Nowego Gwoździa Programu

 

KADRA: najbardziej odjechani ludzie wszech czasów!!

Nasze facjatki już wkrótce do obejrzenia w zakładce KADRA ;)

 

PO OBOZIE: retrospekcje wszech czasów w klubie Bavitto, a także totalnie odjechane adapciakowe wideo! Nie wierzysz? Sprawdź w archiwum "Jak było"!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © NZS UE w Katowicach 2017