Kim jesteśmy ?

 

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach jest jedną z najprężniej działających organizacji studenckich na uczelni, która skupia ponad 50 młodych i kreatywnych członków oraz około 40 ambitnych sympatyków i świeżynek, chętnych wstąpić w poczet członków naszej organizacji.

 

Misja

 

Dbamy o rozwój intelektualny studentów poprzez organizowanie debat, konferencji, spotkań z największymi firmami prosperującymi na terenie kraju.

 

Otwieramy przed studentami możliwości zdobycia wysoko cenionego doświadczenia poprzez organizowanie praktyk studenckich i targów pracy.

 

Dbamy o rozwój studenckiej działalności wydawniczej poprzez wydawanie Ogólnopolskiego Magazynu Studenckiego "Nowy Gwóźdź Programu".

 

Wzbogacamy życie studentów o koncerty, imprezy kulturalne i sportowe, wyjazdy zagraniczne i krajowe m.in. obozy adaptacyjne.

 

Kładziemy nacisk na rozwój naszych członków poprzez organizowanie szkoleń i wyjazdów integracyjnych.

 

Zakres Działalności

 

Zakres działalności NZS UE w Katowicach jest bardzo szeroki, obejmuje między innymi akcje takie jak:

 

  • "Wampiriada" - cykliczna inicjatywa Niezależnego Zrzeszenia Studentów promująca honorowe krwiodawstwo wśród studentów.

 

  • "Nie Zamykajcie Serc" - koncert charytatywny, podczas którego zbieramy pieniądze dla dzieci z Domu. Jest też zbiórka słodyczy.

 

  • "Studencki Nobel" - konkurs ten ma na celu wyłonienie najlepszego polskiego studenta. NZS UE w Katowicach jest koordynatorem tego projektu na województwo śląskie.

 

a także konferencje :

 

  • "Wkręc się w Giełdę" – cykl szkoleń mających na celu rozwijanie inteligencji finansowej i umiejętności inwestowania.

 

  • "Work & Travel" - targi, w których biorą udział największe w Polsce firmy oferujące pracę w USA i krajach Europy.

 

NZS to przede wszystkim ludzie. Dbamy o integracje naszych członków jak i sympatyków, dlatego też powstały takie projekty jak:

 

  • Wigilijka.
  • Wielkanocne jajo.
  • Wyjazd integracyjno – szkoleniowy ZĄB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © NZS UE w Katowicach 2017