Adapciak nad morze Logo   Cena  Facebook AdapciakInstagram NZS UE Katowice
Imprezy tematyczne

Tematyczne imprezy każdego wieczoru do białego rana!

USA – Amerykańska Domówka

Niemcy – Oktoberfest

Francja – Single Party

Tajlandia – SexChange Party

Włochy – Starożytny Rzym

Kongo – Jungle Party

Impreza niespodzianka – to od Was zależy w jakim klimacie tego wieczoru będziemy się bawić!

Fluo Party – to impreza w czasie której poczujemy się jak w klubie, będą światła UV i będzie się działo!

Polska – Wiejskie Wesele

 

Atrakcje i rozrywka

Park linowy – W zdrowym ciele – zdrowy duch! Aby nadać naszemu obozowi subtelny posmak ekstremalności, wzniesiemy się z ziemi na wyżyny, by niczym Tarzan i Jane śmigać po mostach, linach, i innego rodzaju „wątłych konstrukcjach do czegoś przytwierdzonych”. Ludzie z dołu będą krzyczeć: „To nie ptak, to nie samolot! To super Adapciakowicz”. I to właśnie będziesz Ty!

Plaża & morze – To nie przypadek, że jedziemy nad morze! Wyobraź siebie… na plaży, pewnie na całkiem wygodnym kocu w otoczeniu gorącego piasku i białych muszelek. Szum wzburzonych fal albo krzyk roztargnionych mew. Czy może być lepiej?! Tylko NZS pozwoli Ci na spędzenie wakacji na nadmorskich imprezach do samego rana, obserwację wschodu słońca z władysławowskich klifów lub spokojny odpoczynek w blasku w południe!

Wyprawy na drugi brzeg – Kiedy już wszyscy będą mieli dość imprezowania i plażowania (czy to w ogóle możliwe?), zaprosimy Cię na jedną z zaplanowanych przez nas wycieczek. Odkryjemy tajniki nie tylko miejsc, gdzie oferowane są najlepsze nadmorskie przysmaki, czyli gofry, ale również pokażemy Ci najwyższe miejsce w całym Władysławowie – latarnię morską. Wybierzemy się też na Hel. Na deser – Trójmiasto i jego uroki.

Gra miejska – Od razu warto powiedzieć, że w tej grze wygrywają tylko najlepsi… a to oznacza, że wcale nie musisz być pierwszy! Pokonaj swoje ograniczenia, a w ten sposób przejdziesz przez wszystkie zadania. Przy okazji gwarantujemy dobrą zabawę, kreatywną rozrywkę i zwiedzenie całego miasta!

Plażowa olimpiada – Jeśli chodzi o aktywność ruchową to oczywiście i jej nie zabraknie na tej wyczerpującej, zaciekłej i totalnie olimpijskiej rywalizacji w zdobyciu podium dla najbardziej zwinnych, gibkich i szybkich zawodników! Podczas naszych małych zawodów będziemy propagować zachowania fair-play (odpada dźganie kolegi w oko…). Dla najlepszych przewidziane wieńce z wodorostów i medale z muszli.

Basen – Jeśli nie jesteście wielkimi fanami kąpieli morskich, bo piasek daje się Wam we znaki, a meduzy i wodorosty przerażają – mamy dla Was alternatywę. W gorącej adapciakowej atmosferze ochłodę przyniesie wyjście na pobliski basen. Jednak nie jest to pluskanie, jakie kojarzycie z zajęć wf-u, bądź z kąpielisk miejskich, a zabawa połączona z trenowaniem umiejętności pracy w grupie. Zabieramy stroje kąpielowe, czepki i klapuszki i dajemy nura do wody.

Szkolenia – Szkoleniowcy NZS UE Katowice przeprowadzą pomocne w dalszym życiu studenckim i zawodowym szkolenia m. in. „Jak przetrwać w uczelnianej Jungli”, „Gdzie wyjechać w czasie studiów” czy „Jak udzielić I pomocy, tak by nikomu krzywdy nie wyrządzić”. Wyjedziecie z obozu nie tylko bogatsi o nowe doświadczenia, ale i uzbrojeni w przydatne umiejętności.

Gry i zabawy integracyjne – Każdy z nas wie, że najlepszym sposobem na integrację z nowymi osobami jest ogólnie pojęta Z.A.B.A.W.A! Specjalnie dla Was zorganizowaliśmy ciekawe i nietuzinkowe gry, dzięki którym zaczerpniecie trochę świeżego powietrza i zdrowego ruchu, a zapamiętanie imion wszystkich uczestników nie sprawi Wam najmniejszego problemu.

Wielka Obozowa Sesja Zaliczeniowa – To tylko przedsmak nadejścia wielkiego potwora, którego boi się każdy student. Potocznie nazywany Sesją, w naszym wydaniu odrobinkę mniej okrutny, będzie jakże intrygujący i ponętny 😛

Wizyta władz – Nie, nie przewidujemy wizyty panów policjantów, chociaż kto wie.. Za to jak co roku odwiedzi nas Rektor oraz jeden z Prorektorów do spraw studenckich naszej Alma Mater i opowiedzą dlaczego dokonaliście dobrego wyboru idąc na Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Wycieczki – Jeżeli nie lubicie siedzieć w miejscu to mamy dla Was dobrą wiadomość – w trakcie naszego obozu znajdzie się również miejsce na wycieczkę. Z naszymi przewodnikami zobaczycie najciekawsze miejsca Trójmiasta, napijecie się… lemoniady na starym mieście, poznacie piratów z gdańskiego portu i złowicie wiele innych ciekawych wspomnień.

Dobra ekipa – And the last but not the least… na Adapiaku NZS UE Katowice poznasz niesamowitych ludzi! Oprócz studentów pierwszego roku, takich jak Ty, poznasz całą kadrę oraz zaproszonych gości. Łącznie to pokaźna grupa studentów, która wprowadzi Cię w tajniki uniwersyteckiego życia. Z nami dowiesz się, gdzie jest legendarny budynek D (jeszcze z windą!), jak nie zgubić się w drodze do N oraz gdzie są najtańsze ksera.

* organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie