Adapciak nad morze Logo   Cena  Facebook AdapciakInstagram NZS UE Katowice
Adapciak to niezapomniany obóz integracyjno – szkoleniowy, na którym ukażemy tajniki studiowania i życia studenckiego, abyś i Ty po przekroczeniu progu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, czuł się jak ryba w wodzie.

Gdzie?
Chłapowo
W jednym z najpiękniejszych miejsc województwa Pomorskiego – Chłapowie. To jedyna okazja, aby poznać tę wioskę od strony, od której NA PEWNO jej nie znasz! Zatrzymamy się w ośrodku „ZIBI”, gdzie wciąż można poczuć imprezowy klimat pozostawiony przez imprezujących studentów. Czy Ty też chcesz się wpisać w historię tego pensjonatu? Nic prostszego – wystarczy zabrać się z nami 😉

Kiedy?
3-14 września 2018
To idealna pora na nasza wyprawę, jednak nie myśl, że odpoczniesz po najdłuższych w życiu wakacjach – nie pozwolimy Ci na to 🙂 W końcu musisz się wprawić przed prawdziwym studenckim życiem! 😉

Cena?
549 zł
Cena jest zakręcona tak jak i my. To naprawdę niewiele jak na 10 dni wypełnionych atrakcjami. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia, do których zawsze będziesz chciał wrócić.

 

W cenie

ZAKWATEROWANIE: 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje z łazienkami.

TRANSPORT: tam i z powrotem. Pociągiem PKP z Katowic do Gdyni. Z Gdyni autokarem pod ośrodek w Chłapowie.

WYŻYWIENIE: 2 smaczne posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja) w dogodnych porach.

UBEZPIECZENIE: w razie gdyby kózka skakała i miała złamać nóżkę…(odpukać), zapewniamy Ci ubezpieczenie NNW.

IMPREZY: imprezy przebierane muszą mieć swoją oprawę. Np. na Fluo party poczujemy się jak w klubie, będą światła UV i będzie się działo!

ATRAKCJE: park linowy, gra miejska, plażowa olimpiada, szkolenia, basen, gry i zabawy integracyjne, Wielka Obozowa Sesja Zaliczeniowa, wizyta władz naszej Alma Mater, wycieczki…
Mało :->?

GADŻETY: smycz, koszulka adapciakowa z wybranym przez siebie napisem na odwrocie i inne gadżety UE w Katowicach. Także przewodnik po naszej uczelni, obozowa gazetka „Glutek”, papierowe wydanie Nowego Gwoździa Programu.

KADRA: najbardziej odjechani ludzie wszech czasów!!

PO OBOZIE: retrospekcje wszech czasów w klubie Bavitto, a także totalnie odjechane adapciakowe wideo! Nie wierzysz? Sprawdź dotychczasowe filmiki.