Flaming Data AdapciakaFacebook AdapciakInstagram NZS UE Katowice    Cena za wyjazd    Adapciak NZS UE Katowice Nad morze Logo

Imprezy tematyczne

Tematyczne imprezy z subkulturami każdego wieczoru do białego rana!

Hipisi

K-Pop

Sebixy

Kujony

Rastamani

Metale

Impreza niespodzianka – to od Was zależy w jakim klimacie tego wieczoru będziemy się bawić!


Niespodzianka

Hipisi

Hipsterzy

 

Atrakcje i rozrywka na Adapciaku

Park linowy – w zdrowym ciele – zdrowy duch! Nadamy naszemu obozowi subtelny posmak ekstremalności. Wzniesiemy się z ziemi na wyżyny, by niczym Tarzan i Jane śmigać po mostach, linach, i innego rodzaju „wątłych konstrukcjach do czegoś przytwierdzonych”. Ludzie z dołu będą krzyczeć: „To nie ptak, to nie samolot! To super Adapciakowicz”. I to właśnie będziesz Ty!

Plaża & morze – to nie przypadek, że jedziemy nad morze! Wyobraź siebie… na plaży, pewnie na całkiem wygodnym kocu w otoczeniu gorącego piasku i białych muszelek. Szum wzburzonych fal albo krzyk roztargnionych mew. Czy da się lepiej?! Tylko Adapciak NZS-u pozwoli Ci na spędzenie wakacji na nadmorskich imprezach do samego rana, obserwację wschodu słońca z władysławowskich klifów lub spokojny odpoczynek w blasku w południe!

Wyprawy na drugi brzeg – kiedy już wszyscy będą mieli dość imprezowania i plażowania (czy to w ogóle możliwe?), zaprosimy Cię na jedną z zaplanowanych przez nas wycieczek. Odkryjemy tajniki nie tylko miejsc, gdzie oferowane są najlepsze nadmorskie przysmaki, czyli gofry. Pokażemy Ci również najwyższe miejsce w całym Władysławowie – latarnię morską. Wybierzemy się też na Hel. Na deser – Trójmiasto i jego uroki.

Gra miejska – od razu warto powiedzieć, że w tej grze wygrywają tylko najlepsi… To oznacza, że wcale nie musisz zająć pierwszego miejsca! Pokonaj swoje ograniczenia. W ten sposób przejdziesz przez wszystkie zadania. Przy okazji gwarantujemy dobrą zabawę, kreatywną rozrywkę i zwiedzenie całego miasta!

Plażowa olimpiada – jeśli chodzi o aktywność ruchową, to oczywiście na nią też mamy czas. W tych wyczerpujących, zaciekłych i totalnie olimpijskich zawodach masz okazję sprawdzenia się. Kto wie? Przyjdzie wygrana? Może staniesz na podium w gronie najbardziej zwinnych, gibkich i szybkich zawodników. Podczas naszych małych zawodów propagujemy zachowania fair-play (odpada dźganie kolegi w oko…). Dla najlepszych przewidziane wieńce z wodorostów i medale z muszli.

Basen – nie jesteście wielkimi fanami kąpieli morskich, bo piasek daje się Wam we znaki, a meduzy i wodorosty przerażają? Mamy dla Was alternatywę. W gorącej adapciakowej atmosferze ochłodę przyniesie wyjście na pobliski basen. Jednak to nie pluskanie, jakie kojarzycie z zajęć wf-u czy też z miejskich kąpielisk. To zabawa połączona z treningiem umiejętności pracy w grupie. Zabieramy stroje kąpielowe, czepki i klapuszki i dajemy nura do wody.

Szkolenia – szkoleniowcy NZS UE Katowice przeprowadzą pomocne w dalszym życiu studenckim i zawodowym szkolenia. M. in. „Jak przetrwać w uczelnianej Jungli”, „Gdzie wyjechać w czasie studiów” czy „Jak udzielić pierwszej pomocy, tak by nikomu krzywdy nie wyrządzić”. Wyjedziecie z obozu nie tylko bogatsi o nowe doświadczenia. Nabycie też przydatne umiejętności.

Gry i zabawy integracyjne – każdy z nas wie, że najlepszym sposobem na integrację z nowymi osobami jest ogólnie pojęta Z.A.B.A.W.A! Specjalnie dla Was zorganizowaliśmy ciekawe i nietuzinkowe gry. Dzięki nim zaczerpniecie trochę świeżego powietrza i zdrowego ruchu, a zapamiętanie imion wszystkich uczestników nie sprawi Wam najmniejszego problemu.

Wielka Obozowa Sesja Zaliczeniowa – to tylko przedsmak nadejścia wielkiego potwora, którego boi się każdy student. Potocznie nazywany Sesją. W naszym wydaniu odrobinkę mniej okrutny. Stanie się jakże intrygujący i ponętny 😛

Wizyta władz – nie, nie przewidujemy wizyty panów policjantów. Chociaż kto wie.. Za to jak co roku odwiedzi nas Rektor i jeden z Prorektorów do spraw studenckich naszej Alma Mater. Opowiedzą dlaczego dokonaliście dobrego wyboru idąc na Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Wycieczki – nie lubicie siedzieć w miejscu? Mamy dla Was dobrą wiadomość – w trakcie naszego obozu znajdzie się również miejsce na wycieczkę. Z naszymi przewodnikami zobaczycie najciekawsze miejsca Trójmiasta. Napijecie się… lemoniady na starym mieście. Poznacie piratów z gdańskiego portu. Złowicie wiele innych ciekawych wspomnień.

Dobra ekipa – and the last but not the least… na Adapiaku NZS UE Katowice poznasz niesamowitych ludzi! Oprócz studentów pierwszego roku, takich jak Ty, poznasz całą kadrę oraz zaproszonych gości. Łącznie to pokaźna grupa studentów. Wprowadzą Cię w tajniki uniwersyteckiego życia. Z nami dowiesz się np. gdzie jest legendarny budynek D i jego winda (jeszcze stoi). Jak nie zgubić się w drodze do N oraz gdzie są najtańsze punkty ksero.

* organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie