*

 

Oto program Adapciaka 2017 ! :) Jeszcze świeży, jeszcze gorący. Wszystkie atrakcje nowe, jeszcze bez archiwalnych zdjęć - chcesz na nich być - nie czekaj! Zapisz się na nasz obóz i przeżyj je jako pierwszy ;)!

 

 

Tematyczne imprezy każdego wieczoru do białego rana!

 

USA - Amerykańska Domówka

 

Niemcy – Oktoberfest

 

Francja - Single Party

 

Tajlandia - SexChange Party

 

Włochy - Starożytny Rzym

 

Kongo - Jungle Party

 

Impreza niespodzianka – to od Was zależy w jakim klimacie tego wieczoru będziemy się bawić!

 

Fluo Party - to impreza w czasie której poczujemy się jak w klubie, będą światła UV i będzie się działo!

 

Polska - Wiejskie Wesele


 

Park linowy

 

W zdrowym ciele – zdrowy duch! Aby nadać naszemu obozowi subtelny posmak ekstremalności, wzniesiemy się z ziemi na wyżyny, by niczym Tarzan i Jane śmigać po mostach, linach, i innego rodzaju "wątłych konstrukcjach do czegoś przytwierdzonych". Ludzie z dołu będą krzyczeć: "To nie ptak, to nie samolot! To super Adapciakowicz". I to właśnie będziesz Ty!


 

 1. Plaża & morze

   

To nie przypadek, że jedziemy nad morze! Wyobraź siebie… na plaży, pewnie na całkiem wygodnym kocu w otoczeniu gorącego piasku i białych muszelek. Szum wzburzonych fal albo krzyk roztargnionych mew. Czy może być lepiej?! Tylko NZS pozwoli Ci na spędzenie wakacji na nadmorskich imprezach do samego rana, obserwację wschodu słońca z władysławowskich klifów lub spokojny odpoczynek w blasku w południe!


 

 

 1. Wyprawy na drugi brzeg

   

Kiedy już wszyscy będą mieli dość imprezowania i plażowania (czy to w ogóle możliwe?), zaprosimy Cię na jedną z zaplanowanych przez nas wycieczek. Odkryjemy tajniki nie tylko miejsc, gdzie oferowane są najlepsze nadmorskie przysmaki, czyli gofry, ale również pokażemy Ci najwyższe miejsce w całym Władysławowie – latarnię morską. Na deser – Trójmiasto i jego uroki.


 

 

 1. Dobra ekipa

   

And the last but not the least… na Adapiaku NZS poznasz niesamowitych ludzi! Oprócz studentów pierwszego roku, takich jak Ty, poznasz całą kadrę oraz zaproszonych gości. Łącznie to pokaźna grupa studentów, która wprowadzi Cię w tajniki uniwersyteckiego życia. Z nami dowiesz się, gdzie jest legendarny budynek D (jeszcze z windą!), jak nie zgubić się w drodze do N oraz gdzie są najtańsze ksera.


 

 

 1. Gra miejska

   

Od razu warto powiedzieć, że w tej grze wygrywają tylko najlepsi… a to oznacza, że wcale nie musisz być pierwszy! Pokonaj swoje ograniczenia, a w ten sposób przejdziesz przez wszystkie zadania. Przy okazji gwarantujemy dobrą zabawę, kreatywną rozrywkę i zwiedzenie całego miasta!


 

 1. Plażowa olimpiada

   

  Jeśli chodzi o aktywność ruchową to oczywiście  i  jej nie zabraknie  na tej wyczerpującej, zaciekłej i totalnie olimpijskiej rywalizacji w zdobyciu podium dla najbardziej zwinnych, gibkich i szybkich zawodników! Podczas naszych małych zawodów będziemy propagować zachowania fair-play  (odpada dźganie kolegi w oko…). Dla najlepszych przewidziane wieńce z wodorostów i medale z muszli.


 

 1. Szkoła przetrwania

   

Nie musisz się martwić o brak wrażeń, ponieważ szykujemy dla Ciebie prawdziwie ekstremalną szkołę przetrwania. Spróbuj razem ze znajomymi przetrwać w lesie nie posiadając ze sobą prawie nic, zdobądź obóz wroga i udowodnij, że posiadasz iście wojenne umiejętności taktyczne. Jeśli uda Ci się przeżyć powrócisz do obozu jako prawdziwy twardziel, którego umiejętności nie powstydziłby się sam Bear Grylls.


 

Basen

 

Jeśli nie jesteście wielkimi fanami kąpieli morskich, bo piasek daje się Wam we znaki, a meduzy i wodorosty przerażają - mamy dla Was alternatywę. W gorącej adapciakowej atmosferze ochłodę przyniesie wyjście na pobliski basen. Jednak nie jest to pluskanie, jakie kojarzycie z zajęć wf-u, bądź z kąpielisk miejskich, a zabawa połączona z trenowaniem umiejętności pracy w grupie. Zabieramy stroje kąpielowe, czepki i klapuszki i dajemy nura do wody.


 

Szkolenia

 

Szkoleniowcy NZS-u przeprowadzą pomocne w dalszym życiu studenckim i zawodowym szkolenia m. in. "Jak przetrwać w uczelnianej Jungli", "Gdzie wyjechać w czasie studiów" czy "Jak udzielić I pomocy, tak by nikomu krzywdy nie wyrządzić". Wyjedziecie z obozu nie tylko bogatsi o nowe doświadczenia, ale i uzbrojeni w przydatne umiejętności.


 

Gry i zabawy integracyjne

 

Każdy z nas wie, że najlepszym sposobem na integrację z nowymi osobami jest ogólnie pojęta Z.A.B.A.W.A! Specjalnie dla Was zorganizowaliśmy ciekawe i nietuzinkowe gry, dzięki którym zaczerpniecie trochę świeżego powietrza i zdrowego ruchu, a zapamiętanie imion wszystkich uczestników nie sprawi Wam najmniejszego problemu.


 

Wielka Obozowa Sesja Zaliczeniowa

 

To tylko przedsmak nadejścia wielkiego potwora, którego boi się każdy student. Potocznie nazywany Sesją, w naszym wydaniu odrobinkę mniej okrutny, będzie jakże intrygujący i ponętny :P


 

Wizyta władz

 

Nie, nie przewidujemy wizyty panów policjantów, chociaż kto wie.. Za to jak co roku odwiedzi nas Rektor oraz jeden z Prorektorów do spraw studenckich naszej Alma Mater i opowiedzą dlaczego dokonaliście dobrego wyboru wybierając Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach jako swoją uczelnię.


 

 1. Wycieczki

   

Jeżeli nie lubicie siedzieć w miejscu to mamy dla Was dobrą wiadomość – w trakcie naszego obozu znajdzie się również miejsce na wycieczkę. Z naszymi przewodnikami zobaczycie najciekawsze miejsca Trójmiasta, napijecie się... lemoniady na starym mieście, poznacie piratów z gdańskiego portu i złowicie wiele innych ciekawych wspomnień.


* organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © NZS UE w Katowicach 2017