Kadra

Wyjazd Studencki do GłuchołazówAdapciak Kadra

Angelika Plucik

To jest Angelika. Skończyła drugi rok studiów na kierunku Przedsiębiorczość i Finanse. Ma dużo zainteresowań, szczególnie muzyka, lubi także w wolnym czasie czytać książki. Jest też baaardzo rozgadaną, miłą i pomocną osobą.


Adapciak Kadra

Karolina Ryszka

Karolina, wyjątkowo, jest studentką Politechniki Śląskiej. Studiuje transport na katowickim wydziale. Zawsze uśmiechnięta, z dużym dystansem, chętnie służy pomocą. Dla niej nie ma dziwnych ani głupich pytań, jej tolerancja wychodzi poza skalę, a w połączeniu z poczuciem humoru stanowi świetna towarzyszkę wakacyjnych imprez rozrywek.


Adapciak Kadra

Patryk Glaba

To jest Patryk, studiuje przedsiębiorczość i finanse, lubi spędzać aktywnie czas uprawiając różne sporty,spotykać się ze znajomymi, kocha piłkę nożną, a także słuchać muzyki. Poza tym lubi oglądać mocne filmy akcji i nie tylko, a także czytać kryminały.


Adapciak Kadra

Marko Trkulja

Marko Trkulja, Student Pifu, który najpierw pada, żeby powstać w swojej lepszej wersji. Nałogowo słucha rocka i metalu, wspomaga innych notatkami, które sam dostał od znajomych. Chodzący zombie na wakacjach.


Adapciak Kadra

Filip Lahutta

Jestem Filip, studiuję bezpieczeństwo narodowe. Do tego jestem ratownikiem KPP, lubię aktywnie spędzać czas i jedzenie chociaż tylko to drugie po mnie widać. Uwielbiam kreatywne rzeczy i robić i mówić głupoty. Od 4 lat mieszkam we Wro, zadbam o to, żebyście bawili się przynajmniej tak dobrze, jak ja.


Adapciak Kadra

Krzysztof Ptak

Krzysiek, student Informatyki, który chciał iść na psychologie. Ponad wszystko ceni dobrą ciężką muzykę. Kiedy ma wolne uwielbia oglądać seriale albo spędzać czas ze znajomymi. Jego ulubionym trunkiem jest piwo, ale żadnym nie pogardzi.


Adapciak Kadra

Filip Jaskóła

Filip jako aspirujący muzyk robi w życiu to, czego można by się spodziewać po takiej właśnie osobie, czyli studiuje logistykę inżynierską. I choć wydawać by się mogło, że te dwie rzeczy nie mają ze sobą kompletnie nic wspólnego (bo nie mają) to jednak Filip jest zdania, że zawsze trzeba mieć jakiś plan B. Studiuje zaocznie, ale mimo to, prowadzi studencki tryb życia. Na imprezach czuje się jak ryba w wodzie, choć czasem zdarzy mu się skończyć na tarczy.