Flaming Data AdapciakaFacebook AdapciakInstagram NZS UE Katowice    Cena za wyjazd    Adapciak NZS UE Katowice Nad morze LogoAdapciak Kadra

Angelika Plucik

To jest Angelika. Skończyła pierwszy rok studiów na kierunku Przedsiębiorczość i Finanse. Ma dużo zainteresowań, szczególnie muzyka, lubi także w wolnym czasie czytać książki. Jest też baaardzo rozgadaną, miłą i pomocną osobą.


Adapciak Kadra

Weronika Dumin

Weronika to studentka Finansów i Rachunkowości, która uwielbia poznawać inne kultury i uczyć się języków obcych. 你好! Od 16 roku życia jest zakochana w festiwalu muzycznym Woodstock (teraz: Pol’and’Rock Festival). Poza tym lubi sztukę, ręcznie robione rzeczy (kolczyki!), dobre filmy (zarówno z Hollywood, jak i z Bollywood) oraz książki. Jest uzależniona od oglądania seriali – obejrzała ich już naprawdę sporo i zawsze chętnie o nich porozmawia. Uwielbia poznawać nowych ludzi. Nie cierpi nudy – zawsze musi mieć jakieś zajęcie. W ciągu swojego życia chciałaby zwiedzić cały świat!


Adapciak Kadra

Weronika Milewska

To jest Weronika. 20 kolorowych wiosen ma już za sobą. Studentka najbardziej namiętnego kierunku na UE. Przesądna pseudofeministka, która lubi odkrywać jak wygląda dno pudełek po lodach, szczególnie czekoladowych. Kobieta wielu pasji, uwielbia kino i dobrą książkę, a jeszcze bardziej dobre towarzystwo w kinie i przy dobrej książce. Nie znosi miniaturek, nie stroni od spontanicznych wypadów. Ciekawska do szpiku kości, nie może już doczekać się poznania tegorocznych adapciakowiczów.


Adapciak Kadra

Roksana Nowak

Roksana to człowiek od czarnej roboty. Na Adapciaku zajmie się pilnowaniem granic, których przekraczać nie wolno (np. brzegu plaży po pijaku). Prywatnie wieczny student, któremu nie śpieszno kończyć tą przygodę.


Adapciak Kadra

Klaudia Pyrtek

Klaudia to miła, sympatyczna studentka Przedsiębiorczości i finansów. Większość swojego życia spędza na oglądaniu seriali i piciu wina. Nie lubi nudy i zawsze potrafi znaleźć sobie kreatywne zajęcie. Miłośniczka zwierząt, kina, dobrej zabawy i memów. Uważa, że dobre jedzenie to jedna z najlepszych przyjemności w życiu.


Adapciak Kadra

Karolina Ryszka

Karolina, wyjątkowo, jest studentką Politechniki Śląskiej. Studiuje transport na katowickim wydziale. Zawsze uśmiechnięta, z dużym dystansem, chętnie służy pomocą. Dla niej nie ma dziwnych ani głupich pytań, jej tolerancja wychodzi poza skalę, a w połączeniu z poczuciem humoru stanowi świetna towarzyszkę wakacyjnych imprez rozrywek.


Adapciak Kadra

Patryk Glaba

To jest Patryk, studiuje przedsiębiorczość i finanse, lubi spędzać aktywnie czas uprawiając różne sporty,spotykać się ze znajomymi, kocha piłkę nożną, a także słuchać muzyki. Poza tym lubi oglądać mocne filmy akcji i nie tylko, a także czytać kryminały.


Adapciak Kadra

Przemek Pająk

Przemek Pająk, niezrównoważony niedźwiedź o łagodnym usposobieniu. Z cardio toleruje wyłącznie martwe ciągi. Dobry wujek FIRu, ma wszelkie możliwe notatki. Jego ulubiony drink to wódka z wódką. Człowiek-demolka jak każdy szanujący się wiking.


Adapciak Kadra

Marko Trkulja

Marko Trkulja, Student Pifu, który najpierw pada, żeby powstać w swojej lepszej wersji. Nałogowo słucha rocka i metalu, wspomaga innych notatkami, które sam dostał od znajomych. Chodzący zombie na wakacjach.


Adapciak Kadra

Krzysztof Wrona

Krzysiek jest studentem analityki gospodarczej, lubi aktywnie spędzać czas, spotykać się ze znajomymi.W wolnym czasie gra w siatkówkę oraz jeździ na mecze.